.

.

.

<<  Kurumsal  >>

RAMAZAN DİŞBUDAK; Ticaret hayatına 1993 yılında Dişbudak Kalıp firmasını kurarak başlamış ve saç metal sektörünün önde gelen firmalarına hizmet vererek 16 ülkeye ihracat yapan bir firma haline gelmiştir.

.

2014 yılında istifleme ve depolama sektörüne hizmet verebilmek için yatırım hamlesine girmiş ve geçmişten gelen bilgi ve birikimini sektörün ilerlemesinde kullanmak için MAYRAF‘ı kurmuştur.

.

■ Amacımız ;

.

Sahip olduğu potansiyelini korumak ve bu mevcut potansiyelin üstüne çıkarak, müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunarak, müşteri memnuniyeti ile geniş kitlelere ulaşmaktır.

.

Müşterilerimizin, çalışanlarımızın, tedarikçilerimizin ve ortaklarımızın memnuniyetini sağlamaktır. Bu amaçlar doğrultusunda kuruluşumuz; Ürün kalitesini ve verilen hizmeti sürekli geliştirmekte, Müşteri memnuniyetini sürekli izlemektedir.

.

Kullandığı makina ve ekipman, konusunda uzman teknik kadrosu ile kısa zamanda sektörde adından söz ettiren MAYRAF; depolama konusunda sizler için çözüm ortağı olmaya devam edecektir.

.

Misyon;

.

Geleceğe güvenle bakan bir kurum olarak araştırma ve geliştirme faaliyetlerine devam edip toplumsal faydadan ödün vermeden istihdamı artırmaya yönelik yatırımlar yapan,sürekli gelişen,kendini yenileyen, rekabetçi, sürdürülebilir büyüme potansiyeli olan, dürüst ve ahlaki değerlere bağlı, açık bir yönetim anlayışını benimseyen, dünyada ve Türkiye de faaliyet alanıyla ilgili olarak kalite ve güveni temsil eden lider bir kurum.

.

Vizyon;

.

Her zamankinden daha yüksek bir performansla, üretimde kaliteden ödün vermeden en iyi hizmeti sunmak koşuluyla hedef kitlenin sektörle ilgili ihtiyaçlarına zamanında uygun çözümler üretmek ve sektöre yön veren lider kurum olmak.

.

.


MAY RAF ;   Raf Sistemleri İmalat Pazarlama
Tel : +90 332 345 22 09    Faks : +90 332 345 23 09
E-mail : bilgi@mayraf.com
Konya Insaat

ARA